Kontakt

Adres

adres ul. Gliwicka 33, 44 - 201 Rybnik

NIP:642-25-99-502, REGON:000292936, KRS: 0000057601, RPWDL: 000000013265

telefon Centrala: ( 0 32 ) 43 281 00 lub ( 0 32 ) 43 282 98
telefon Fax: ( 0 32 ) 42 268 75

e-mail szpital@psychiatria.com lub sekretariat@psychiatria.com

Tel. oddziały

Numer telefonu: (32) 43 28 ... (numer wewnętrzny)
skrót nazwa działu Dyżurka pielęgniarska Kierownik oddziału Pielęgniarka oddziałowa Lekarz oddziału Psycholog
Oddział dzienny psychiatryczny 193 162
I Dzienny terapii uzależnienia od alkoholu 182 181
III Psychiatrii sądowej 146 148 147 115 115
IX Psychiatrii sądowej o wzmocnionym zabezpieczeniu 178 176 280 268 269
LIp Izba przyjęć 242, 183
PZP Poradnia Zdrowia Psychicznego 229 196 196
VI p. I Psychiatryczny ogólny 255 254 247
VII Psychiatrii sądowej 292 291
VIIa Psychiatrii sądowej 157 141
VIII Psychiatryczny ogólny 127 128 129 129
VIIIa Psychiatryczny ogólny 132 130 126 141
X Psychiatrii sądowej 180 179 199 199
XI Psychiatryczny ogólny 212 231,226 230 227
XIV Terapii uzależnienia od alkoholu 281 282
XVI Rehabilitacji Psychiatrycznej 279 271
XVII Psychiatryczny ogólny 287 285 286
XVIIIa Psychiatryczny ogólny 135 217 218 177, 187 189
XVIIIc Psychiatryczny dla chorych somatycznie 108 107
XVIIId Psychiatryczny ogólny 210 208 207
XX Psychiatrii sądowej 245, 243 244 245 246
XX Kierownik oddziału XX 244
ZOL(II) Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Psychiatryczny 137,151 152 137 228 266
ZOL(IV) Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Psychiatryczny 201 203
ZOL(V) Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Psychiatryczny 253,206 248 251 248
VI p. II Psychiatryczny ogólny 257 256
VI p. III Psychiatryczny ogólny 258 259 171
VI Psychiatryczny ogólny 256
ZOL(II) Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Psychiatryczny I-piętro 153 228

Tel. pracownie

Numer telefonu: (32) 43 28 ... (numer wewnętrzny)
skrót nazwa działu Nr tel Nr tel
Zespół kontroli zakażeń szpitalnych 156
Poradnia Medycyny Pracy 136
LF Pracownia Fizjoterapii 185
Magazyn Bielizny 165
Dział Żywienia 240 293, 235
LAp Apteka szpitalna 262
LE Pracownia Diagnostyczna EKG,EEG 113
LE Pracownia Diagnostyczna EMG 158
LLb Pracownia Diagnostyki laboratoryjnej 164 188
LTz Terapia Zajęciowa 237
LTz Galeria, Arteterapia 232

Tel. administracja

Numer telefonu: (32) 43 28 ... (numer wewnętrzny)
skrót nazwa działu Nr tel Nr tel
DBh Inspektor BHP 211 442
DF Główna Ksiegowa 250 249
DGt Dział Gospodarczo-Techniczny 161 263
DGt Dział Gospodarczo-Techniczny 123 284
DI Informatyk 114 314
DKp Dział Kadrowo-Płacowy 142 143
DN Dział Organizacji i Nadzoru 121
DPż Inspektor ds. P.poż. 211
DS Sekretariat 270 274
LP Pracownik Socjalny ds. Pacjentów 163 197
DZp Pracownik ds. Zamówień Publicznych 138
DF Dział Finansowy 216
LCh Dział Statystyki Medycznej i Dokumentacji Chorych 168, 191, 197 140

E-mail

nazwa działu imię nazwisko email
Zastępca Dyrektora ds. Pielęgniarstwa i Jakości Danuta Ziółkowska danuta.ziolkowska@psychiatria.com
Dział Statystyki Medycznej i Dokumentacji Chorych Sonia Ambroziak sonia.ambroziak@psychiatria.com
Dział Statystyki Medycznej i Dokumentacji Chorych Marzena Perduta marzena.perduta@psychiatria.com
Dział Statystyki Medycznej i Dokumentacji Chorych Agnieszka Budnik agnieszka.budnik@psychiatria.com
Pracownik ds. Zamówień Publicznych Joanna Kalisz joanna.kalisz@psychiatria.com
Pracownik ds. Zamówień Publicznych Ilona Chwastek ilona.chwastek@psychiatria.com
Dział Organizacji i Nadzoru Marcin Dudek marcin.dudek@psychiatria.com
Dział Organizacji i Nadzoru Izabela Kozłowska izabela.kozlowska@psychiatria.com
Dział Organizacji i Nadzoru Aleksandra Kempny aleksandra.kempny@psychiatria.com
Główna Ksiegowa Iwona Krajewska iwona.krajewska@psychiatria.com
Dział Finansowy Dorota Krajcarz dorota.krajcarz@psychiatria.com
Dział Finansowy Katarzyna Korzeniowska katarzyna.korzeniowska@psychiatria.com
Dział Kadrowo-Płacowy Katarzyna Radecka katarzyna.radecka@psychiatria.com
Pracownik Socjalny ds. Pacjentów Joanna Garus joanna.garus@psychiatria.com
Dział Gospodarczo-Techniczny Kornelia Jarlak kornelia.jarlak@psychiatria.com
Dział Gospodarczo-Techniczny Grzegorz Karwot grzegorz.karwot@psychiatria.com
Dział Gospodarczo-Techniczny Barbara Pankiewicz barbara.pankiewicz@psychiatria.com
Dział Gospodarczo-Techniczny Henryk Stawarczyk henryk.stawarczyk@psychiatria.com
Dział Gospodarczo-Techniczny Aleksander Stec aleksander.stec@psychiatria.com
Dział Gospodarczo-Techniczny Maciej Frydecki maciej.frydecki@psychiatria.com
Informatyk  Lewandowski lukasz.lewandowski@psychiatria.com
Informatyk Michał Kołodziejczyk michal.kolodziejczyk@psychiatria.com
Inspektor BHP Dawid Suszkiewicz dawid.suszkiewicz@psychiatria.com
Apteka szpitalna Barbara Kurzeja barbara.kurzeja@psychiatria.com
Pracownia Diagnostyki laboratoryjnej Sebastian Standowicz sebastian.standowicz@psychiatria.com
Izba przyjęć Sylwester Kwiatkowski sylwester.kwiatkowski@psychiatria.com
Dział Żywienia Barbara Krzan barbara.krzan@psychiatria.com
Dział Żywienia Wioletta Piątek wioletta.piatek@psychiatria.com
Psychiatryczny ogólny Edyta Fornal-Mazur edyta.fornal-mazur@psychiatria.com
Zespół kontroli zakażeń szpitalnych Ilona Mikołajczyk ilona.mikolajczyk@psychiatria.com
Inspektor ds. P.poż. Sławomir Jurecki slawomir.jurecki@psychiatria.com

Konta bankowe

Rachunek główny
17 1240 4272 1111 0000 4839 4091

Depozyt pacjentów Szpitala
85 1240 4272 1111 0000 4837 5407

Kaucje
24 1240 4272 1111 0000 4835 2352

Fundusz socjalny
11 1240 4272 1111 0000 4838 2753

Konto dodatkowe - lokaty
94 1240 4272 1111 0000 4836 1859

Rachunek dotacji
86 1240 4272 1111 0000 4834 2991

PKZP
16 1240 4357 1111 0000 5313 3982

do góry